APMAKSA UN PIEGĀDE

Preču pasūtīšana un apmaksa.
Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs precizēsim preces esamību noliktavā. Ja prece ir pasūtītā daudzumā, uz Jūsu norādīto e-pastu mēs nosūtīsim rēķinu par pasūtījuma apmaksu. Ja noliktavā nav nepieciešamās preces, mēs Jums nosūtīsim informāciju par saņemšanas termiņiem noliktavā, vai piedāvāsim citas līdzīgas preces vai, ar Jūsu piekrišanu, atcelsim pasūtījumu.
Rēķina apmaksa tiek veikta bezskaidras naudas pārskaitījumā uz mūsu norēķinu kontu

Piegāde
Pēc rēķina apmaksas un naudas saņemšanas mūsu kontā, prece tiks nosūtīta uz pasūtījumā norādīto adresi. Ja prece ir vietējā noliktavā, pasūtījumu izsūtīšanas laiks ir 1-3 darbdienas, ja prece atrodas piegādātāja noliktavā – līdz 7 dienām. Preču piegāde Līvānu pilsētas robežās notiek ar IT S transportu, ārpus Līvāniem ar preču piegādes partneru transportu.

Piegādes cenas

Līvānu pilsētas robežās:

  • bezmaksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 40 euro, 2-3 dienu laikā.
  • bezmaksas, 7-10  dienu laikā, summa nepārsniedz 40 euro.  Par šādu preču piegādi vēlams sazināties iepriekš.

Latvijas teritorijā:

  • bezmaksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 euro
  • uz Omniva pakomātu. – 3.50 euro
  • uz vēlamo adresi ar DPD kurjeru. – 4 euro

Minimālā pasūtījuma summa, ieskaitot piegādes maksu – 10 euro

Piegādes cena var mainīties atkarībā no pakas svara un gabarītiem, šajā gadījumā mēs Jūs informēsim par precīzām piegādes izmaksām pasūtījuma apstrādes procesā.
Pasūtījumi aktīvi 3 darba dienas.

Ja neatradāt vajadzīgo preci vai ‘Nav noliktavā’, lūdzu ziņojiet mums, mēs noskaidrosim saņemšanas iespēju un piegādes termiņu.

Garantija
Mūsu i-veikalā piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija.
Ja garantijas laikā precēm ir radušās problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts vai aizstāšana. Lai novērtētu defektu, ir jāatdod mums atpakaļ. Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

Visas i-veikala cenas noradītas ar PVN

Grozs